قیمت طراحی سایت بر چه اساسی تعیین میشود؟

شرکت های زیادی کار طراحی وبسایت را انجام می دهند که قیمت گذاری در آنها تا حدودی متفاوت می باشد. با هاستمون در این مقاله همراه باشید تا فاکتورهای مهم در تعیین قیمت طراحی وبسایت را بررسی نماییم.

گواهینامه SSL چیست و چگونه کار می کند ؟

سازمان های صادر کننده گواهینامه های امنیتی SSL برای اعطای گواهینامه های امنیتی ابتدا اعتبارسنجی از وب سایت ها را در چند نوع متفاوت انجام می دهند از این رو پروتکل های امنیتی SSL در اسامی متفاوت ارائه می شوند که هر یک از آنها میزانی از اعتبار را به مدیران یا شرکت های مربوط به وبسایت می بخشند. هاستمون در مقاله پیش رو به معرفی آنها می پردازد.

چگونه بهترین هاست را برای وبسایت خود انتخاب نماییم؟

انتخاب سرویس میزبان وبسایت شاید در ابتدا کاری پیچیده و سخت به نظر برسد اما با مقدار اندکی تحقیق و تمرکز بر بعضی ویژگی ها و خدمات، قبل از انتخاب هاست و سرویس های مربوط به آن، خود را از سردرگمی ها و دردسرهای پس از انتخاب هاست نجات دهید!

10 شرکت برتر هاستینگ در دنیا

اگر جزو افرادی هستید که به تازگی اقدام به راه اندازی یک وبسایت نموده اید یا برای وبسایت شرکت و فروشگاه آنلاین خود به دنبال یک سرویس هاست ایده آل می گردید با هاستمون در این مقاله همراه باشید تا 10 تا از بهترین سرویس های هاستینگ در سراسر جهان را به شما معرفی نماییم.

انواع کنترل پنل هاست و بررسی نقاط قوت و ضعف Cpanel  و Plesk

کنترل پنل های هاست انواع متعددی دارند مانند Cpanel، Plesk، Direct Admin، Website Panel و ... که هر یک از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند اما شاخص ترین کنترل پنل ها، سی پنل و پلسک هستند که بسیاری از شرکت های هاستینگ از آنها استفاده می نمایند. برای بررسی بیشتر کنترل پنل های Plesk و Cpanel با هاستمون در این مقاله همراه باشید.

گواهینامه امنیتی SSL

نقش گواهینامه امنیتی SSL استفاده از پروتکل HTTPS برای ایجاد اتصالی امن میان مرورگر و سرور است که به عنوان استانداردی برای محافظت اطلاعات انلاین شناخته می شود. یکی از مهمترین بخش های هر تجارت و کسب و کار اینترنتی، ایجاد فضایی امن برای کسب اعتماد مشتریان است. گواهینامه SSL با نماد قفل سبزرنگ و درج HTTPS در مرورگر، برای کاربران نشانه ای از اعتبار بالای آن وبسایت بوده و آسایش خاطر آنها را در برقراری ارتباط با آن سایت و خرید از آن تضمین می نماید.

تمامی حقوق این سایت نزد هاستمون محفوظ است.